- Reklama -vogue

8 kroků k vytvoření nejkrásnější skalky

Zakládání skalky je jednou z nejzábavnějších a nejkreativnějších forem...

Český startup vyvinul krytý smart skleník pro domácí pěstování

Kryté domácí skleníky určené pro interiérové ​​pěstování nejsou žádnou...

Divoké květiny v zahradě: 7 nejlepších trendů, které vám přinesou radost

V poslední době se stala volná přirozená výsadba na...

Přinášíme vám 15 inspirací na vyvýšený záhony

Máte na dvoře nekvalitní půdu, málo místa nebo se...

10 nejjefektnějších rostlin, které přežijí téměř vše

Nemáte čas, hodně cestujete nebo jste pověstným vrahem rostlin,...

Otáčecí postel za 290 tisíc eur – co všechno dokáže

Poslední model luxusní britské značky Savoir je okrouhlá postel s čalouněním z pravé kůže Three Sixty. Jak napovídá její název, otáčecí technologie gramafonu jí umožňuje otáčet se o 360 ° – plynule a nehlučně.

Značka Savoir je známá tím, že vytváří špičkové postele, její modely dokonce zdobí některé umělecké galerie. Jejich nejnovější model však navíc přináší do ložnice závan Las Vegas – seznamte se se špičkovou kulatou postelí Three Sixty – Tři sta šedesát.

Mechanizovaná rotace umožňuje spáči vybrat si pohled do místnosti, aniž by opustil pohodlí postele. Chcete se lépe podívat na televizi nebo na malebný výhled z okna? Snadno se otočíte přes skrytý mechanismus, který lze ovládat pomocí aplikace nebo tlačítek umístěných na čelním panelu. Pohyb je dokonale plynulý a bez hluku. Otočný prvek vyrobila firma Bumat, přední světový výrobce otočných platforem. Součástí postele jsou také světla na čtení a USB zásuvky. Takže když se do ní majitel uloží, má jen velmi málo důvodů opustit pelíšek – když mu kurýr donese pizzu, jednoduše se k němu otočí a může vylíhovat dál.

Kromě těchto vychytávek se může postel pochlubit přepychovým vzhledem, jaký jen můžete od luxusní značky očekávat. Povrch pokrývá hladká kůže a italský samet Dedar, které jsou ukotveny do zaoblené čelní desky ze speciálního tvrdého javorového dřeva se strukturou „ptačího oka“. Kruhová matrace se nedá zahanbit svými tradičními čtvercovými sourozenci, poskytuje tlumení v celém průřezu pomocí osmi ručně vázaných pružin a precizního šití. Jeho vrchní vrstva je vyrobena z rouna mongolských jakov – super vzácné vlákno je měkké jako kašmír, teplejší než vlna a přirozeně odolné vůči vodě a zápachům. A pokud si náročný majitel chce přizpůsobit vzhled postele, můžete změnit vše od dřevěné dýhy po materiál a barvu čalounění. Původní verze postele, vyrobená na zakázku klienta do jeho zámku, obsahovala také integrovanou chladničku.

360 je k dispozici výlučně v obchodním domě Harrods a její cena je 250 000 liber (290 000 €). Z toho se vám také může docela slušně zatočit hlava…

- Reklama -pr článekpr článek